Nasze Atuty

Najlepsze Lokalizacje

 

W naszej ofercie znajdą Państwo domy nad samym morzem, apartamenty z panoramiczym widokiem i nowoczesne wille z basenem.

Przejrzystość Inwestycji

 

Priorytetem jest dla nas przejrzysty proces inwestycyjny, bez ukrytych wad prawnych z możliwościa płatności w dogodnych ratach.

Prywatnosć i Bezpieczeństwo

 

Przeprowadzimy Państwa przez cały proces zakupu nieruchomosci w Chorwacji w sposób bezpieczny i poufny.

Wieloletnie doświadczenie

W Chorwacji jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Grupa BugenVilla została utworzona przez inwestorów prywatnych, którzy od wielu lat zajmują się budową budynków mieszkalnych, działalnością budowlaną i inwestycyjną, nadzorem oraz branżą turystyczną. Jesteśmy przekonani, że szerokie doświadczenie zdobyte w budownictwie daje nam podstawę, by zaoferować naszym klientom lub inwestorom, najlepsze projekty nowoczesnych willi i apartamentów. Nasze działania koncentrują się obecnie na inwestycjach na Półwyspie Peljesac i wyspie Korcula. Ten region jest niezwykle piękny, atrakcyjny turystycznie, dobrze skomunikowany (lotniska w Splicie i Dubrowniku, autostrada, most Peljesac) i wierzymy, że jest to obecnie jeden z najlepszych regionów do inwestycji w Chorwacji.

 

Jedną z naszych wizytówek jest inwestycja - pierwszy tego typu Apartamentówiec na półwyspie Peljesac. Obecnie inwestujemy w kolejne projekty i rozpoczynamy budowy dziesięciu kolejnych willi i apartamentowców w różnych cześciach półwyspu i wyspy Korcula. Zajmujemy się również pełną obsługą jeśli chodzi o remonty, obsługą turystyczną, jak i pomocą w uzyskaniu pozwolenia na budowę według życzeń inwestorów.

 

Spełniamy marzenia

Oprócz inwestycji deweloperskich pomagamy - jako profesionalny pośrednik - w przeprowadzeniu procesu zakupu własnej nieruchomości w Chorwacji. Oferujemy Państwu dużą bazę sprawdzonych nieruchomości - bez ukrytych wad prawnych oraz przeprowadzimy Państwa przez cały proces zakupu nieruchomosci w Chorwacji w sposób bezpieczny i poufny.

 

Jesteśmy po to by pomóc Państwu w podążaniu za ich marzeniami, dlatego nie myślimy o sobie w kategoriach deweloperów czy też pośredników sprzedaży nieruchomości, ale raczej o pośrednikach w spełnianiu marzeń o nowych rozdziałach życia w słonecznej i przyjaznej Chorwacji.

 

Towarzyszymy Państwu od A do Z. Nasze doświadczenie, w chorwackich meandrach rynku nieruchomości, znajomość języka i prawa chorwackiego oraz znajomość lokalnych realiów pozwalają nam pomagać Państwu w bezpieczny sposób w kupnie nieruchomości.

 

Oferujemy Państwu również kompleksowe usługi remontowo – budowlane przy współpracy z naszymi partnerami, zajmujemy się bieżącą obsługą nieruchomości oraz obsługą wynajmu wakacyjnego.

Partnerzy

Cieszymy się, że możemy współpracować z najlepszymi.